Veolia bližšie k obyvateľom. Vypočujte si 44. diel podcastu Z petržalskej obývačky

Aké sú výhody novej online služby?

Hoci sa medzi nami nájdu vášniví otužilci, priznajme si, že vo svojom hniezdočku chce byť každý v pohodlí a v teplúčku. Práve o druhé menované sa starajú naši priatelia zo spoločnosti Veolia Energia Slovensko, ktorá je jedným z najväčších producentov a dodávateľov tepla a teplej úžitkovej vody v Bratislave.

Napríklad, len v Petržalke zásobuje teplom i teplou úžitkovou vodou až 40-tisíc domácností. Ak k nim patrí aj tá vaša, určite neprehliadnite už 44. diel nášho podcastu na tému SLUŽBY VEOLIE, o ktorých nám viac do štúdia prišiel porozprávať Tomáš Filípek, senior manažér pre strategických zákazníkov v spoločnosti Veolia Energia Slovensko.

Okrem iného bude reč aj o novinke v podobe online informovania verejnosti o aktuálnych poruchách a plánovaných odstávkach prostredníctvom e-mailu alebo sms. Ako náš hosť zdôrazňuje, ide o adresnú pomoc, ktorá sa týka priamo vášho vchodu, preto je registrácia do služby zaručene výhodou. Urobiť tak môžete TU.

Z podcastu sa dozviete sa tiež to, na aké ďalšie novinky sa môžu odberatelia tešiť do budúcna. Dovtedy nezabudnite čítať pravidelnú rubriku spoločnosti, ktorá v rámci spolupráce s mestskou časťou Bratislava-Petržalka už od minulého roka každý mesiac prispieva svojimi článkami do samosprávnych novín Naša Petržalka.

Celý videorozhovor si môžete pozrieť na našom oficiálnom YouTube. Vopred ĎAKUJEME aj za odber. Jeho audio verziu zase nájdete na všetkých dostupných podcastových platformách.

Spotify 
Apple Podcasts

#zpetrzalskejobyvacky

web od 2day