Máte tú najkrajšiu predzáhradku v okolí? Nominujte ju a vyhrajte

Už po tretíkrát sa Petržalka nemôže vynadívať na krásne farebné a voňavé predzáhradky, ktoré jej obyvatelia vytvárajú. A rovnako vám opäť ponúka možnosť sa s výsledkami svojej neúnavnej práce pochváliť pred celou Petržalkou a získať príťažlivé ceny:

Tvorca predzáhradky, ktorá získa najviac hlasov, obdrží darčekové poukazy v celkovej hodnote 100 eur. Druhé miesto bude odmenené poukazom v hodnote 75 eur a tretie 50 eur.

 

Nominovať predzáhradky je možné:

  • vyplnením online formulára na webe samosprávy, ktorý treba poslať spolu s fotografiami predzáhradok v čo najlepšom rozlíšení.

ONLINE FORMULÁR

  • vyplnením prihlášky a jej zaslaním spolu s fotografiami predzáhradky buď elektronicky na adresu predzahradky@petrzalka.sk, alebo poštou na adresu Referát zelene, Miestny úrad Bratislava-Petržalka, Kutlíkova 17, 852 12 Bratislava. 

PRIHLÁŠKA


Uzávierka nominácií je 31. mája 2023 (vrátane).

Víťazov súťaže Najkrajšia predzáhradka Petržalky 2023 vo finále určí široká verejnosť vo verejnom hlasovaní, ktoré bude prebiehať počas júla prostredníctvom facebookovej stránky Petržalky.

 

Petržalka pravidelne pomáha tým, ktorí sú ochotní zveľaďovať svoje predzáhradky

Mestská časť Bratislava-Petržalka v rámci svojich aktivít v súvislosti so skrášľovaním životného prostredia poskytuje obyvateľom možnosť zrevitalizovať si predzáhradky pri obytných domoch novou výsadbou trvaliek, drevín, alebo rekonštrukciou trávnikových plôch. Od začiatku tohto roka pomohla darovaním rastlinného alebo iného materiálu viac ako 16 žiadateľom na rekonštrukciu predzáhradkyVIAC INFO nájdete TU.

 

Tri najkrajšie predzáhradky z roku 2022

 

Tri najkrajšie predzáhradky z roku 2021

 

ĎAKUJEME, že spolu s nami robíte z Petržalky krajšie miesto pre život nás všetkých.  Štatút súťaže nájdete TU.

web od 2day