Najkrajšia predzáhradka Petržalky 2022 | HLASOVANIE UKONČENÉ

K životu na najväčšom slovenskom sídlisku okrem panelákov neodmysliteľne patria aj ich predzáhradky. Každá je iná. Niekedy až nádherne bizarná, inokedy zase jednoducho krásna. Tak či onak, každá bola vytvorená našou komunitou s tým istým cieľom – opäť o čosi viac skrášliť a spríjemniť okolie, v ktorom spolu žijeme. O to viac si zaslúžia našu pozornosť a vďaku.

Nezabudnite tiež, že mestská časť Bratislava-Petržalka v rámci svojich aktivít v súvislosti so skrášľovaním životného prostredia poskytuje obyvateľom možnosť zrevitalizovať si predzáhradky pri obytných domoch novou výsadbou trvaliek, drevín, alebo rekonštrukciou trávnikových plôch. VIAC INFO nájdete TU.

máj 2022 – do súťaže ste nám zaslali 47 nominácií, ĎAKUJEME
jún 2022 – hodnotenie odbornej komisie
1. júl 2022verejné hlasovanie v albume na našom Facebooku
august 2022 – spoločne sme uzavreli súťaž, pričom výsledky vyhlásime 13. AUGUSTA

Ako sa ukázalo, vyberanie najväčšej farebnej krásavice nebola práve najľahšia úloha. Napokon ste však úspešne rozhodli a s radosťou vám predstavujeme čerstvých víťazov:

JIRÁSKOVA 2 – 10 so 401 hlasmi
WOLKROVA 31 s 331 hlasmi
GESSAYOVA 10 s 247 hlasmi

 

Všetkým šikovným záhradníkom srdečne blahoželáme. Ako sme sľúbili, za ich tvorivú prácu od nás získavajú vecné ceny a poukážku na nákup záhradkárskych potrieb v hodnote 100 eur, 75 eur a 50 eur na nákup. Slávnostné ocenenie víťazov sa uskutočnilo v sobotu 13. augusta od 10:00 na Veľkom Draždiaku.

 

 

Odmena však neminula ani jedného z vás, hlasujúcich, ktorému Petržalka odovzdala malé prekvapenie.

Tri najkrajšie predzáhradky z roku 2021

ĎAKUJEME, že spolu s nami robíte z Petržalky krajšie miesto pre život nás všetkých.  Štatút súťaže nájdete TU.

web od 2day