Vianočný koncert FRAGILE v Bratislave

Kostol Svätej rodiny, 10. december 2013, 19.00 h.

Pri slovách a cappella, výborná hudba a skvelý humor mnohým ihneď napadne Fragile. Právom, lebo kvalitných hudobných telies tohto typu je vo svete veľmi málo, preto môžeme byť hrdí, že slovenská Fragile je jednou z nich. Stále známejšia a populárnejšia skupina zvláda tento náročný žáner majstrovsky, čomu nasvedčuje aj ich úspešné turné Hlasy, ktoré absolvovali nedávno s Richardom Müllerom. Hity svetových autorov a interpretov pretvárajú do poslucháčsky veľmi príjemných, nevtieravých polôh s veľkou hravosťou a kreativitou.

Názov „a cappella“ pochádza z taliančiny a znamená to „ako v kaplnke“. V stredoveku bolo zakázané v kostoloch používať hudobné nástroje, a tak sa spievalo a doprevádzalo len hlasom. Pri tomto spôsobe spevu nezamaskujete nič, všetko musí byť dokonalé a čisté. Atmosféra kostola v spojení s „fragilovskou energiou“ sú zárukou neopakovateľného vianočného zážitku, na ktorý vás srdečne pozýva starosta Petržalky Vladimír Bajan.

Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golisová, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Vilo Csontos a Kamil Mikulčík Vám dokonale a čisto zaspievajú na jedinom vianočnom koncerte v Bratislave dňa 10.12.2013 v Kostole Svätej rodiny v Petržalke.
Vstupenky sú v predaji v pokladniach KZP a sieti Ticketportal. Vstupné: 12 € / 15 €

web od 2day