Samosprávne noviny Naša Petržalka | REDAKCIA A INZERCIA

KONTAKT NA REDAKCIU NAŠEJ PETRŽALKY
noviny@petrzalka.sk

CENNÍK INZERCIE v samosprávnych novinách Naša Petržalka

 

Od leta 2019 vás o živote v mestskej časti Bratislava-Petržalka informujeme aj prostredníctvom samosprávnych novín Naša Petržalka. Tieto petržalské noviny v pravidelnom mesačnom intervale – okrem letných dvojčísiel – distribuujeme bezplatne priamo do vašich schránok v náklade 52 000 kusov. V roku 2021 boli noviny Naša Petržalka v rámci projektu Hlasné trúby z dielne nezávislej organizácie Transparency International Slovensko vyhodnotené ako najprínosnejšie tlačené samosprávne periodikum v Bratislave i v Bratislavskom kraji a v rámci celého Slovenska obsadili 4. priečku.

Redakciu samosprávnych novín Naša Petržalka tvoria členovia referátu komunikácie Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Petržalka na čele s ich vedúcim zamestnancom, ktorý je zároveň ich šéfredaktorom. Na kvalitu obsahu našich samosprávnych novín však dohliada aj nezávislá Redakčná rada zložená z profesionálnych žurnalistov a odborníkov priamo z médií.

ĎAKUJEME, že sa zaujímate o veci verejné spolu s nami. Vaša, Naša Petržalka

Martin Hanus
novinár a publicista
hanus@postoj.sk

Vyštudovaný germanista, ktorý svoj pracovný život začal ako učiteľ, až presedlal na novinárčinu. V rokoch 2002 až 2004 pracoval ako redaktor v týždenníku Domino fórum, v decembri 2004 stál pri zrode časopisu .týždeň a od roku 2008 do roku 2014 v ňom pôsobil ako zástupca šéfredaktora. Bol tiež pri vzniku denníka Postoj a od mája 2020 je jeho šéfredaktorom.

Róbert Kotian
novinár a publicista
robo.ba58@gmail.com

Začínal ako literárny kritik a spoluzakladal mesačník Dotyky. Neskôr pracoval pre denníky Smena a SME i týždenníky Formát a Domino Fórum. Krátko pôsobil aj v Hospodárskych novinách a Pravde. Pre RTVS pracoval aj na reláciách Z prvej ruky, Reportéri či Dejiny.sk a podieľal sa aj na obsahu denníka Šport. Od roku 2015 je stály spolupracovník denníka SME.

Daniel Bernát
novinár a publicista
daniel.bernat@sme.sk

Narodil sa v Trenčíne a vyštudoval filmovú vedu na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Začínal ako kultúrny redaktor v denníku Národná obroda, odkiaľ prešiel do kultúrnej rubriky denníka Pravda, kde strávil osem rokov. Neskôr bol šéfredaktorom mesačníka Film.sk v Slovenskom filmovom ústave a viedol aj samosprávne noviny Naša Petržalka.

Petržalské noviny - aktuálne číslo • ročník 4 • číslo 10

web od 2day