Tenisový turnaj na „Nobelku“

Cez víkend sa hral tenis. Deti do 10 rokov odohrali turnaj v športovom areáli tenisovej školy Petržalka na Nobelovom námestí 6, kde sa stretlo 31 tenistiek a 17 tenistov. Po finálovom zápase chlapcov si víťazstvo vybojoval Krajčír Samuel A., na druhom mieste skončil Lörinčík Max, tretie miesta obsadili Adamović Andrej a Halás Vladimír.
Po finálovom zápase dievčat si víťazstvo vybojovala Hnidets Anastasiia, na druhom mieste skončila Mrázová Vanesa, tretie miesta obsadili Cimmermannová Natália a Nováková Viktória. Víťazi boli ocenení pohárom a diplomom.

V úteche chlapcov získal 1. miesto Jendrejský Nicolas, 2. miesto Kováč Matej, 3. miesto obsadili Lipovský Michal a Schimpl Michal.
V úteche dievčat získala 1. miesto Dvorská Karin, 2. miesto Ten Sofia, 3. miesto obsadili Wolfová Nella a Ružičková Charlotte Ch.