Petržalka vychováva mladé tenisové talenty

V dňoch 16.03.-17.03.2019 sa konal tenisový turnaj v kategórii detí do 8 rokov v športovom areáli TŠP – tenisovej školy Petržalka na Nobelovom námestí 6.
Zúčastnilo sa ho 32 chlapcov a dievčat, ktorí vzhľadom na počet detí hrali spolu. Po finálovom zápase si víťazstvo vybojoval Lörinčík Max (TŠP), na druhom mieste skončil Adamča Martin (TK ESO Piešťany), tretie miesta obsadili Adamović Andrej (TŠP) a Taha Adam (Tenis – Bedminton klub Dunajská Lužná). Víťazi boli ocenení pohárom a diplomom.

V úteche získal I. miesto Malinka Igor, II. miesto Luchetti Giulia, III. miesto obsadili Bab Viktória T. a Haruštiaková Dáša.

V úteche dievčat získala I. miesto Dvorská Karin, II. miesto Ten Sofia, III. miesto obsadili Wolfová Nella (TŠP) a Ružičková Charlotte Ch. Všetky získali medaile a diplomy.