V Tenisovej škole Petržalka to opäť žilo

V dňoch 25.05.-26.05.2019 sa konal turnaj v kategórii detí do 8 rokov v športovom areáli TŠP – tenisovej školy Petržalka na Nobelovom námestí 6. Zúčastnilo sa ho 15 chlapcov a 12 dievčat, hralo sa v skupinách a potom finále.

Po finálovom zápase si víťazstvo medzi chlapcami vybojoval Taha Adam (Tenis – Bedminton klub Dunajská Lužná), na druhom mieste skončil Adamović Andrej (TŠP), tretie miesto obsadil Čellár Martin (Šport Park Lúčky). Víťazi boli ocenení pohárom a diplomom.

Po finálovom zápase si víťazstvo medzi dievčatami vybojovala Nováková Simona (TKM – Tenisový klub Madunice), na druhom mieste skončila Pokrývková Natalie (TLTC Leopoldov), tretie miesto obsadili Dekanová Romana (TŠP) a Rožičová Monika (TK ESO Piešťany). Víťazky boli ocenené pohárom a diplomom.