Predstavujeme vám noviny Naša Petržalka

Odteraz vás budeme o živote v našej samospráve informovať aj prostredníctvom mesačníka mestskej časti s názvom NAŠA PETRŽALKA. Prvé číslo je letným dvojčíslím na júl-august, od septembra budú noviny vychádzať v mesačnom intervale. Noviny vám budeme distribuovať priamo do schránok a takisto ich nájdete na webovej stránke v elektronickej podobe tu: https://www.petrzalka.sk/noviny-nasa-petrzalka/.

Samozrejme, nezabudli sme na tých, ktorí sa minulý rok zapojili do súťaže na názov nového periodika mestskej časti. Všetkých 13 súťažiacich, ktorí navrhli názov „Naša Petržalka“ budeme kontaktovať a poskytneme finančnú odmenu.

Čo si môžete prečítať v prvom dvojčíslí?

V prvom dvojčíslí sa dočítate o pripravovanej udalosti, ktorú organizujeme pri príležitosti 100. výročia oslobodenia Petržalky; o aktuálnych a dôležitých témach materských škôl a parkovacej politiky; čaká vás rozhovor s odborníkom na komáre; poslanecký duel na tému materských škôl; predstavíme vám poslanca Miroslava Behúla a oveľa viac. A aké by to bolo letné dvojčíslie bez letných tém? Zmrzlina a Draždiak k nim nepochybne patria.

Prajeme vám príjemné letné čítanie!

web od 2day