Hľadáme posily – učiteľ/ka materskej školy

Pomôžte nám robiť z Petržalky lepšie miesto pre život nás všetkých.

V Petržalke hľadáme ešte niekoľko učiteľských posíl pre naše nové triedy v materských školách. Okrem nich však radi privítame aj kuchárov, kuchárky a pomocné sily pre naše jedálne. Ak nám s tým viete pomôcť, určite čítajte ďalej. Ste skvelí!

 

Učitelia/ky materských škôl v Petržalke:

Pracovať budete zväčša priamo v priestoroch materských škôl Lietavská 1 či Turnianska 10. Detičiek v škôlke bude spolu 165 alebo 90, vy však budete mať na starosti iba jednu triedu s maximálnou kapacitou 25 detí. Počas dňa budete tiež komunikovať s kolegami aj rodičmi detí v snahe zabezpečiť im vhodný program pre rast. Na konci dňa tak budete môcť mať dobrý pocit, že svojou prácou prispievate k vzdelávaniu a rozvoju našich detí.

Do nášho tímu hľadáme milé, empatické, komunikatívne, kreatívne pani učiteľky a pánov učiteľov, takpovediac sprievodcov detí s dobrými organizačnými zručnosťami. Náš nový kolega alebo kolegyňa by mal/a mať prax a skúsenosť s výchovou a vzdelávaním detí v predškolskom veku, vhodné vzdelanie a bez komplikácií by mal/a zvládať aj prácu s nástrojmi Microsoft Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint). Láskavý a trpezlivý prístup k deťom je samozrejmosťou.

PLAT od 770 do 1 300 € mesačne v zmysle príslušnej legislatívy
ŽIVOTOPISY môžete posielať minimálne do 15. októbra
VIAC INFO TU alebo praca@petrzalka.sk
BENEFITY ako náborový príspevok až do výšky 1000 EUR či dostupnejšie nájomné bývanie nájdete TU.

web od 2day