S novou aplikáciou Petržalka sa vám bude žiť ľahšie

Majte svoju samosprávu vždy po ruke.

Informácie sú základ. Najmä overené a včasné. V petržalskej samospráve o tom vieme svoje, a preto sa snažíme rozširovať počet našich informačných kanálov.

Možno ste postrehli, že ešte donedávna funkčná mobilná aplikácia SOM PETRŽALKA viac nie je pre verejnosť dostupná. V snahe neustále posúvať kvalitu našich služieb sme sa však rozhodli hľadať nových partnerov. A podarilo sa.

Dámy a páni, prinášame vám NOVINKU, vďaka ktorej môžete mať svoju Petržalku v mobile a vždy poruke.

Najnovšia apka totiž zahŕňa viaceré nové funkcionality a okrem vždy aktuálnych správ či funkčnej a prehľadnej úradnej tabule nám vďaka nej budete môcť nahlasovať nové podnety. S pravidelne aktualizovaným kalendárom už určite nepremeškáte ani žiadne kultúrne podujatie na zelenom sídlisku.

A ak vás nebude baviť čítať si oznamy pre celé sídlisko, môžete si ich nastaviť len pre svoju ulicu. Že potrebujete okamžite zistiť číslo na niekoho z našich kolegýň a kolegov? V sekcii “Kontakty” nájdete všetko, čo hľadáte.

Našu novú mobilnú aplikáciu Petržalka nájdete v Google Play alebo App Store a stiahnuť si ju môžu všetci majitelia tabletov i mobilných telefónov s operačným systémom iOS alebo Android.

Zároveň pripomíname, že stále fungujeme v testovacej verzii. Preto, ak máte nejaké nápady a tipy na zlepšenie, pokojne nám ich napíšte do komentára pod týmto príspevkom. Tie konštruktívne radi zvážime a zapracujeme. Nezabudnite tiež na vymazanie starej aplikácie.

Vopred ĎAKUJEME. Prajeme vám príjemné klikanie.

#petrzalkazije #petrzalkamaka

web od 2day