Mikulášska kvapka krvi 2023 | REGISTRÁCIA

Mestská časť Bratislava-Petržalka organizuje v spolupráci s Národnou transfúznou službou SR tradičné dobrovoľné podujatie Mikulášska kvapka krvi 2023, ktoré je súčasťou programu Vianočnej Petržalky 2023.

Výjazdový odber sa uskutoční v utorok 5. decembra od 8:00 do 12:00 v Cik Cak Centre na Jiráskovej 3.

Všetci darcovia krvi sú srdečne vítaní, nutná je však ONLINE rezervácia vopred, a to najneskôr do piatka 1. decembra (vrátane) prostredníctvom registračného formulára.

Po úspešnom vlaňajšom ročníku ostáva maximálna kapacita navýšená na 96 darcov a rezervácia termínu je prístupná všetkým záujemcom, ktorí krv darovať môžu vrátane prvodarcov.

—–

MENO A PRIEZVISKO VYPĹŇAJTE VO FORMULÁRI S DIAKRITIKOU!

REGISTRÁCIA BOLA UKONČENÁ, ĎAKUJEME

—–

Pozor, odberu sa môžu zúčastniť iba zdraví ľudia vo veku od 18 do 65 rokov s hmotnosťou od 50 kilogramov, ktorí spĺňajú základné kritériá darovania krvi.

Všetky podmienky nájdete na stránke NTSSR.SK.

VIAC INFO o Mikulášskej kvapke krvi 2023 nájdete aj na v našej udalosti na Facebooku, ktorú môžete použiť ako pripomienku vo svojom kalendári.

Okrem skvelého pocitu z možnej záchrany života čaká na všetkých darcov okrem príjemnej vianočnej atmosféry, darčekových balíčkov, občerstvenia a pitného režimu aj malá pozornosť v podobe ďakovného listu od nášho starostu Jána Hrčku.

Vopred ĎAKUJEME, že darujete kúsok seba tým, ktorí to najviac potrebujú.
#petrzalkapomaha

 

Petržalská kvapka krvi 2023

 

 

Mikulášska kvapka krvi 2022

 

Petržalská kvapka krvi 2022

web od 2day