Petržalská kvapka krvi 2024 | REGISTRÁCIA

Tohtoročná Petržalská kvapka krvi bude špeciálna! Nie, že by doteraz nebola, no počas najnovšieho ročníka bude dôvodov na radosť oveľa viac.

Dobročinné podujatie, ktoré už tradične organizuje Mestská časť Bratislava-Petržalka, totiž slávi okrúhliny – už krásnych 20 rokov –  a rovnako tak si 20. narodeniny pripomína aj Národná transfúzna služba SR, spoluorganizátor podujatia.

Aj preto sa samospráva rozhodla poňať aktuálny ročník o čosi špeciálnejšie a pre darcov má v zálohe malé prekvapenia navyše – bezplatné meranie telesných parametrov ako podkožný tuk, vnútorný tuk, hydratácia, metabolický vek, svaly, kosti, atď. v réžii Nutričného klubu Bratislava a tiež kupóny s 20% zľavou na nákup všetkých produktov na stránke www.drvitamin.sk. 

Ak chcete byť aj vy súčasťou dobrovoľného darovania krvi, príďte na výjazdový odber, ktorý sa uskutoční
vo štvrtok 6. júna 2024 od 8:00 do 11:00 v Cik Cak Centre na Jiráskovej 3.

Všetci darcovia krvi sú srdečne vítaní, nutná je však ONLINE rezervácia vopred, a to najneskôr do pondelka 3. júna (vrátane) prostredníctvom registračného formulára.

Poponáhľajte sa, maximálna kapacita je tentokrát znížená na 60 darcov.

Rezervácia termínu je prístupná všetkým záujemcom, ktorí krv darovať môžu vrátane prvodarcov.

Pozor, odberu sa môžu zúčastniť iba zdraví ľudia vo veku od 18 do 65 rokov s hmotnosťou od 50 kilogramov, ktorí spĺňajú základné kritériá darovania krvi. Pred odberom je potrebné konzumovať sacharidové (nie tučné) jedlá: ovocie, zelenina, sucháre, netukové pečivo, džem, med…a vypiť minimálne 500 ml tekutín.

Všetky podmienky nájdete na stránke NTSSR.SK.

—–

MENO A PRIEZVISKO VYPĹŇAJTE VO FORMULÁRI S DIAKRITIKOU!

—–

VIAC INFO o Petržalskej kvapke krvi 2024 nájdete aj na v našej udalosti na Facebooku, ktorú môžete použiť ako pripomienku vo svojom kalendári.

Okrem skvelého pocitu z možnej záchrany života čaká na všetkých darcov okrem príjemnej atmosféry, darčekových balíčkov, občerstvenia a pitného režimu aj malá pozornosť v podobe ďakovného listu od nášho starostu Jána Hrčku.

Vopred ĎAKUJEME, že darujete kúsok seba tým, ktorí to najviac potrebujú.
#petrzalkapomaha

Petržalská kvapka krvi 2023

 

 

Mikulášska kvapka krvi 2022

 

Petržalská kvapka krvi 2022

web od 2day