Kultúrne a športové podujatia v Petržalke na jednom mieste | #petrzalkazije

Zabavte sa s Kultúrou v Petržalke v ich Dome kultúry Zrkadlový háj, Dome kultúry Lúky a Cik Cak Centre, vzdelávajte sa v ôsmich pobočkách Miestnej knižnice Petržalka a rozhýbte sa v Petržalskej plavárni.

Organizujete zaujímavé podujatie, udalosť či akciu v Petržalke? Dajte nám vedieť na podujatia@petrzalka.sk a radi vás podporíme. Všetko o tom, kam sa vybrať v Petržalke za kultúrou a športom na jednom mieste. #petrzalkazije #petrzalkasportuje

—–

#petrzalkazije #kulturavpetrzalke

Mestská časť Bratislava-Petržalka a vicestarostka Iveta Jančoková vás pozývajú už na obľúbené letné podujatie LETO NA DRAŽDIAKU 2023, ktoré sa uskutoční každý piatok od 16:00 a sobotu od 14:00, a to v termíne od 30. júna do 2. septembra na drevenom pódiu MADE IN PETRŽALKA neďaleko bufetu Šutrovka alebo pri bufete Barracuda. 

Počas nasledujúcich dvoch mesiacov vás tak až do septembra čaká fascinujúce leto plné zaujímavých atrakcií pre veľkých i malých spojené s bohatým animačným programom. VSTUP na LETO NA DRAŽDIAKU je vďaka podpore našej samosprávy VOĽNÝ. 

—–

#kulturavpetrzalke

Vychnutnajte si Kultúrne leto 2023 s Kultúrnymi zariadeniami Petržalky!

Zdravie nám pristane
28. 8. 2023
9:00 – 10:00
Kostol Sv. Rodiny, Pápežská lúka
Milé seniorky, ktoré máte chuť posilniť svoje zdravie a zmysluplne stráviť svoj čas, príďte na letné cvičenie do areálu Kostola Svätej rodiny na Námestí Jána Pavla II.
voľný vstup

Živá pamäť – spomienka na SNP
29. 8. 2023
15:00 – 18:30
Petržalská klubovňa seniorov – záhrada
Spomienka na jednu z najvýznamnejších udalostí moderných slovenských dejín, posedenie a spomínanie s ĽH Andreja Záhorca.
voľný vstup

Zdravá JÓGA
30. 8. 2023
8:00 – 9:00
Sad Janka Kráľa, Gotická veža
Aktívny štart do letného dňa v nádhernom prostredí Sadu Janka Kráľa s cvičiteľkou Ivou.
voľný vstup

—–

#kulturavpetrzalke

Kultúrne zariadenia Petržalky vás pozývajú vychutnať si filmové umenie pod hviezdnatou oblohou v LETNOM KINE v Dome kultúry Lúky na Vígľašského 1.

 

web od 2day