Slovenská pošta v mestskej časti Bratislava-Petržalka | POBOČKY

SÚŤAŽ O NAJKRAJŠÍ LIST 2024
Aj v tomto roku sa môžu deti vo veku od 9 do 15 rokov zapojiť do súťaže o Najkrajší list, ktorú vyhlasuje Svetová poštová únia v partnerstve s UNICEF a na Slovensku ju organizuje Slovenská pošta, a.s., v spolupráci s Ministerstvom dopravy Slovenskej republiky.

VIAC INFO nájdete TU.

Slovenská pošta aktuálne v mestskej časti Bratislava-Petržalka prevádzkuje päť pobočiek. V mestskej časti Bratislava-Petržalka je k dispozícii aj 10 BalíkoBOX-ov Slovenskej pošty, ktoré sú dostupné 24 hodín a 7 dní v týždni. BalíkoBOX umožňuje vyzdvihnutie a podanie balíkov v predplatených Easy Expres obaloch, platbu poštových poukazov, ePoukazov či faktúr s Pay by Square kódom a SIPO.

 

Slovenská pošta prináša novinku v rámci digitalizácie a modernizácie poskytovania poštových služieb. Na najväčšom slovenskom sídlisku – v bratislavskej Petržalke v priestoroch Pošty Bratislava 5 na Vlasteneckom námestí testuje prvý samoobslužný podajový terminál. Práve táto pobočka patrí k najfrekventovanejším v rámci celej poštovej siete na Slovensku. Klienti môžu cez samoobslužný podajový kiosk podávať balíkové aj listové zásielky a zároveň sa zníži záťaž priehradkových zamestnancov.

 

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM SLOVENSKEJ POŠTY

slovenská infolinka (SK)
zakaznickyservis@slposta.sk
0850 122 413
pracovné dni od 8:00 do 18:00

zahraničná infolinka (SK alebo EN)
customerservice@slposta.sk
+421 48 437 87 77
pracovné dni od 8:00 do 16:00

web od 2day