Dobrovoľná zbierka pre ľudí zasiahnutých požiarom na Andrusovovej ulici | PETRŽALKA

FINANČNÁ ZBIERKA PRE ĽUDÍ PO POŽIARI NA ANDRUSOVOVEJ ULICI V PETRŽALKE. PRISPIEŤ MÔŽETE AJ VY, ĎAKUJEME

 

Dobrovoľná zbierka pre ľudí zasiahnutých požiarom na Andrusovovej ulici pod oficiálnou záštitou mestskej časti Bratislava-Petržalka je spustená. Prvý príspevok vo výške 1 % z predbežne odhadovanej škody 150-tisíc EUR, čiže 1 500 EUR, poslali aj petržalskí miestni poslanci z nášho spoločného rozpočtu a avizujú, že sa zapoja i osobne. Pomôcť môžete aj vy. Stačí ak v mobilnej aplikácii vašej banky naskenujete niektorý z QR kódov a určíte sumu.

IBAN: SK78 5600 0000 0018 0059 4067 (oficiálny účet mestskej časti v Prima banke Slovensko)
Aktuálny a transparentný prehľad prijatých finančných prostriedkov: 6 099,07 € | 14.1.2022
Zbierka potrvá od 27. decembra 2021 minimálne do 23. februára 2022 a o jej priebežnom čerpaní na základe žiadostí ľudí zasiahnutých nešťastím môže rozhodnúť aj starosta.

 

Miestne zastupiteľstvo tiež poverilo starostu Petržalky, aby požiadal Úrad vlády Slovenskej republiky a premiéra Eduarda Hegera o poskytnutie finančnej podpory z jeho rezervy na účely tejto zbierky. O jej vývoji ako aj ďalších okolnostiach vás budeme informovať. Vopred ĎAKUJEME všetkým ľuďom dobrej vôle, ktorým spoločne s nami záleží na pomoci našim susedom a obyvateľom. VIAC INFO. #petrzalkapomaha

web od 2day