Petržalskí FC 1898 zaslúžene vyhrali nad silnejším

Nová tribúna v Ovsišti v utorok opäť patrila fanúšikom petržalského futbalu. Popoludní 7. 8. 2012 sa uskutočnil prvý zápas Slovnaft Cupu, na ktorom sa stretlo treťoligové mužstvo FC Petržalka 1898 s druholigovým FC ŠTK 1914 Šamorín.
Už v úvode sme schytali gól. Petržalčanov to akoby vyprovokovalo a aktivitu prevzali na svoje kopačky. Napriek čistým gólovým šanciam šli naši do šatne s jednogólovým mankom. Domácich to neodradilo a druhý polčas nenechali nič na náhode. V 64. minúte Hečko vyrovnal, onedlho ďalší gól pridal Gabura a na konečných 3:1 skóre upravil Tomšík.
Ak chcete povzbudiť náš mladý čiernobiely kolektív, FC Petržalka 1898 hrá doma najbližšie ligový zápas už túto nedeľu 12. 8. o 10,30 hod. na trávniku za bývalou školou na M. C. Sklodowskej.