Respirátory FFP2 pre seniorov, ktorí ich nevyhnutne potrebujú

Seniorom, ktorí nevyhnutne potrebujú respirátory FFP2 a nemajú blízkych, ktorí by boli nápomocní pri ich zabezpečení, ponúkame možnosť kontaktovať MČ alebo vyjadriť svoj záujem o ne prostredníctvom formulára.

O respirátory je veľký záujem, preto treba byť pri telefonickom kontaktovaní linky oddelenia sociálnych vecí trpezliví.
Sú pre vás k dispozícii v pracovných dňoch medzi 08:00 – 16:00 h na📞 0947 487 555.
Ak je linka obsadená, využite formulár. Po jeho vyplnení vás budeme kontaktovať.

Respirátory bude možné si vyzdvihnúť v nižšie uvedených Seniorcentrách osobne, alebo prostredníctvom blízkych. Čas vyzdvihnutia si dohodnete priamo s oddelením.

Ak máte vo svojom okolí seniorov, pre ktorých je respirátor FFP2 veľmi nápomocný a nemajú v okolí nikoho, kto by im mohol s vyzdvihnutím a zabezpečením respirátorov pomôcť, prosím podajte im v týchto náročných časoch pomocnú ruku.

Seniorcentrá:

✅DC Gercenova č.8,
✅ DC Haanova č.8,
✅DC Strečnianska č.18,
✅ DC Vyšehradská č.35.

💚 Dávajte na seba pozor. 💚

Respirátory pre petržalských seniorov

Mestská časť Bratislava-Petržalka ponúka seniorom z Petržalky vo veku od 65 rokov respirátory FFP2. Cieľom je, aby respirátory dostali obyvatelia, ktorým ich nemá kto kúpiť, nemajú rodinu, sú v núdzi. Ak potrebujete respirátor, kontaktujte nás.
  • Respirátory je možné si vyzdvihnúť v nižšie uvedených Senior centrách. Do troch dní sa Vám ozve pracovník zo sociálneho oddelenia a dohodnete si čas vyzdvihnutia. Respirátory si môže senior vyzdvihnúť sám alebo mu ho prinesie niekto iný.

web od 2day