Petržalská letná univerzita seniorov | PETRŽALKA

Tvrdenie, že vek je iba číslo, nám pravidelne potvrdzujú naši seniori. Aj tento rok majú opäť možnosť prihlásiť sa na obľúbenú Petržalskú letnú univerzitu seniorov (PLUS).

Ekonomická univerzita v Bratislave v spolupráci s Mestskou časťou Bratislava-Petržalka píše už šiestu kapitolu letných príbehov pre seniorov s názvom PLUS – Petržalská letná univerzita seniorov.

KEDY?
vždy v stredu a v piatok od 10:00 do 11:30

KDE?
Dom kultúry Zrkadlový háj

PREDNÁŠKY:

10. JÚL
„Umelá inteligencia – dobrý sluha, zlý pán“ … čo myslíte?
David Molnár a Angelika Kodhajova, Deutsche Telekom Services

12. JÚL
„Islám v premenách času“
doc. PhDr. Ľubomír Čech, Ekonomická univerzita v Bratislave

17. JÚL
„Pozor, bezpečný život seniorov“
kpt. JUDr. Jana Zachar Kuchtová, Akadémia Policajného zboru v Bratislave

19. JÚL
„Spevom a hudbou k duševnej pohode“
Adriena Bartošová a Gabo Jonáš (prednáška a spev)

REGISTRÁCIA

Seniori a seniorky sa do 6. ročníka PLUS môžu prihlásiť aj osobne v priestoroch Miestneho úradu Bratislava-Petržalka, Ekonomickej univerzity v Bratislave a tiež Petržalskej klubovne aktívnych seniorov na Osuského 8.

 

 

***

Mestská časť Bratislava-Petržalka s Ekonomickou univerzitou v Bratislave pravidelne spolupracuje a plní spoločné Memorandum. 

 

Memorandum o spolupráci a porozumení medzi Ekonomickou univerzitou v Bratislave a Mestskou časťou Bratislava-Petržalka

Ekonomická univerzita v Bratislave zastúpená rektorom Ferdinandom Daňom a Mestská časť Bratislava-Petržalka zastúpená starostom Jánom Hrčkom podpísali Memorandum o spolupráci a porozumení 21. júna 2019. 

Prvým výsledkom spolupráce bola v roku 2019 práve Petržalská letná univerzita seniorov (PLUS), kľúčovými ambíciami memoranda sú tiež spolupráca medzi vedeckovýskumnými a vysokoškolskými vzdelávacími inštitúciami Ekonomickej univerzity a podnikmi a organizáciami mestskej časti Petržalka.

 

Súčasne obe strany presadzujú spájanie teórie s praxou predovšetkým v oblasti obchodu a marketingu. Ide napríklad o vzájomné konzultácie, odborné diskusie, participáciu na prednáškach, organizovanie konferencií, workshopov a iných spoločných projektov.

VIAC INFO o spolupráci nájdete TU. 

 

web od 2day