Petržalský parkovací systém

Nahlásiť podnet

Pošlite nám svoje podnety, názory a pripomienky.

Nahlásiť podnet

Petržalka testuje kloktaním aj zamestnancov škôl. Týždenne ušetrí 17500 eur

Tretia najväčšia samospráva zaviedla unikátny systém odberu a vyhodnocovania slinných vzoriek. Okrem šetrenia tak zvyšuje aj bezpečnosť detí, rodičov, učiteľov či pracovníkov.

Petržalka začne s ošetrovaním pagaštanov konských už túto jar

Mestská časť Bratislava-Petržalka oznamuje obyvateľom, že na území mestskej časti  prebieha prvé ošetrenie stromov pagaštanov konských (lat. Aesculus hippocastanum) proti škodcovi ploskáčikovi pagaštanovému (lat. Cameraria ohridella). Termín postreku bol vinou zlých poveternostných podmienok posunutý, štartuje v stredu, 21. apríla 2021.

Petržalka hľadá najkrajšiu predzáhradku. Pochváľte sa!

Ak k Petržalke niečo neodmysliteľné patrí, tak sú to okrem panelákov práve predzáhradky. Každá je iná, no vytvorená s tým istým cieľom, spríjemniť okolie bytového domu alebo iné verejné priestranstvo pre Petržalčanov.

Úrad MČ Bratislava-Petržalka je od pondelka 19. apríla 2021 opäť otvorený

Vďaka dodržiavaniu opatrení a priaznivému vývoju epidemiologickej situácie sa dnes opäť otvorili brány úradu. Naďalej je potrebné dodržiavať opatrenia a nariadenia, ktoré pomôžu priaznivú situáciu zlepšovať.

Mestská časť začala s realizáciou celoplošnej jarnej deratizácie

Od 19.4.2021 začala mestská časť realizovať celoplošnú jarnú deratizáciu podľa uvedeného harmonogramu. Proces potrvá do piatka, 23.4.2021.

Elektronická úradná tabuľa

Územné a
stavebné konania, Investičné zámery

Všetky konania Žiadosti + EIA Investičné zámery Informácie pre verejnosť

Zmluvy, faktúry
a objednávky

Zmluvy, faktúry a objednávky

web od 2day